اختتامیه مسابقات پرشین گالف کاپ سری هشتم دوتا 2

img
آوریل
12

همونطور که قولشو داده بودیم مسابقات PGC S8 با حسن ختامِ بازی تدارکاتی بین تیم های Vanguards و Slice N Dice به پایان خواهد رسید .
متاسفانه بعد نظر سنجی در کانال تلگرام با تیم فرندر مکاتبه کردیم که این تیم بدلیل حجم بالای مسابقات پیشروی خود , مسابقه دوستانه ی ما رو قبول نکردن و با تیم SnD که تیم خاورمیانه هست مسابقه رو ترتیب دادیم .

از پرشین گالف کاپ سری چهارم تصمیم گرفتیم که برای تیم‌ قهرمان مسابقاتمون یه بازی تدارکاتی برگزار کنیم .

سری چهارم مسابقات قهرمان تیم FRP بود که با تیم BPI ترکیه که هم اکنون بنام Bogazici  فعالیت میکند مسابقه ای برگزار کردیم که نتیجه ی آن دو بر  یک به نفع تیم FRP تمام شد
(لینک دوتا باف موجود نیست )

سری پنجم مسابقات تیم قدرتمند FRP قهرمان شد که با تیم XPC اون زمان یا Ad Finem جدید مسابقه ی تدارکاتی برگزار کردیم‌ که نتیجه ی اون دو بر صفر با درخشش SaSpartan به نفع تیم AD FINEM تمام شد .

لینک ‌دوتاباف :

https://www.dotabuff.com/matches/944459544

قهرمان پرشین گالف کاپ ششم تیم Scenarioبود که توانست با اقتدار قهرمان شود و‌ بازی اختتامیه بین تیم های SC و ELAB با بازیکن ‌GhGod برگزار گردید که تیم شایسته ی کشورمون تونست یک بر صفر حریفش رو شکست بده .


لینک دوتاباف :

https://www.dotabuff.com/matches/2094779418

قهرمان پرشین گالف کاپ سری هفتم نیز تیم FelmYst بود که با توجه به قهرمانی در مسابقات PGC S7 به مسابقات ACG که در خاورمیانه برگزار شد دعوت گردید که در بازی اول مقابل تیم ‌ELAB دو بر صفر نتیجه رو ‌واگذار کرد .
لینک ‌یوتیوب :

بازی اول
https://www.youtube.com/watch?v=Xphnf4vuq2w

بازی‌دوم
https://www.youtube.com/watch?v=qVYb9gJH-n8


اعضای تیم Slice N Dice :

اعصای تیم Vanguards :

براکت مسابقات PGC S9

Persian Gulf Cup Season IX

برای براکت و زمان بندی مسابقات PGC Season IX روی لوگوی بالا کلیک نمایید

محبوب ترین ویدیو کانال ما

رادیوی دوتا 2

دوتارادیو

دوتا 2 رادیو محصولی جدید از دوتا 2 پرشین به صورت هفتگی منتشر خواهد شد و جدیدترین و مهم ترین اخبار رسمی دوتا 2 رو منتشر خواهد کرد

برای مشاهده تمامی قسمت ها اینجا کلیک نمایید

دوتا 2 در موبایل !!!

دو بازی شبیه سازی مپ های Pudge War و Inovker War برای گوشی های با سیستم عامل اندروید که خیلی عالی و حرفه ای ساخته شده است را می توانید رایگان دانلود کنید و از آن لذت ببرید .