داستان Hero های DotA2 هیرو Axe

📢 داستان هیرو های دوتا2:

📋 نام هیرو: Mogul Khan, the Axe

✊️ شعار هیرو: “Axe is all the reinforcement this army needs!”

📃 مقدمه: Mogul Khan ملقب به Axe یک هیروی استرنج نزدیک زن که همه اونو به عنوان هیرویی که همیشه هرج و مرج ایجاد میکنه میشناسند. او به طور معمول یک initiator هست سبک مبارزه Axe به طوریست که به دشمنانش بسیار نزدیک میشود این هیرو دشمنانش رو مجبور به حمله کردن به خودش میکنه که با قدرتی که داره ( Counter Helix ) میتونه بچرخه و تمام دشمنان اطراف رو زخمی کنه. Axe با استفاده از اسکیل Battle Hunger اجازه فرار به دشمنان را نیز نمیده.

توانایی مغول خان مختل کردن تیم با توانایی های نگه داشتن افسانه ای و مشهورش است . گرسنگی نبرد ( اسکیل 2 ) او به دشمنانش میان ماندن و دمیج خوردن و یا ماندن در نبرد و روبرو شدن با خطر به دام افتادن توسط تماس دیوانه وار ( اسکیل 1 ) را می دهد . ترکیب بسیار موثر تماس دیوانه وار و مار**چ مبارزه ( اسکیل 3 ) میتواند به یک گروه بزرگی از دشمنان مقدار انبوهی آسیب برساند در حالی که به متحدان اجازه ی آزاد شدن را می دهد .اگر دشمنی سعی کند از ندای او فرار کند مغول خان میتواند با توانایی تیغه ی حذف خود زندگی آن را به طور ناگهانی به پایان برساند . به راستی که اگز برای مخالفانش ترسناک است زیرا آن ها میهراسند مبادا طعم تیغه ی او را بچشند !

📝 داستان هیرو: به عنوان یک سرباز وفادار در ارتش مه سرخ Mogul Khan چشم هایش را به سردار این ارتش دوخت. بعد از تمام شدن جنگ او لیاقت و شجاعت خود را به همگان ثابت کرد. او با غرور بسیار فرصت نفس کشیدن به دشمنانش هولناکش نمیداد و آنها را میکشت. او با کشتاری که به راه انداخت به تفاوت خود نسبت به دیگران پی برد، و همانطور که شهرت او هر روز بیشتر و بیشتر میشد، دوستانش کمتر میشدند. در آخرین پیروزی Axe رسما به سرداری ارتش مه سرخ منسوب شد، و آن جا بود که لقب Axe را کسب کرد. ولی تعداد سربازانش به صفر رسیده بود. درست است که بیشتر سربازانش در جنگ از بین رفتند اما بسیاری هم زیر تبر او مردند. لازم به گفتن نیست که بیشتر سرباز ها او را به فرماندهی قبول نداشتند. اما برای Axe این موضوع هیچ اهمیتی نداشت چرا که همه میدانند او خود به اندازه یک ارتش قوی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.