داستان Hero های DotA2 هیرو Centaur

📢 داستان هیرو های دوتا2 :

📋 نام هیرو : Bradwarden, the Centaur
Warrunner

✊️ شعار هیرو : “It is not pride I take in my own power, it is passion.”

📃 مقدمه : جثه بزرگ و شجاعت بیش از اندازه Bradwarden را تنها با وسعت قلبش می توان مقایسه کرد. پیشینیان از او به عنوان نجات دهنده یاد کرده بودند معجزه زنده ایی که centaur ها (حيوان افسانه اى با بالاتنه انسان وپايين تنه اسب ،قنطورس ) به Sentinel داده بودند. او چنان تبرش را با قدرت می چرخاند که برخی مواقع حتی به خودش نیز آسیب می زند. هروقت که او سم خود را بر زمین می کوبد ، زمین به لرزه می افتد و چنان واکنش های سریعی دارد که هیچ کس نمی تواند عملش را پیش بینی و حتی کاری کند. Bradwarden می خواهد سرنوشتش را تکمیل کند و می داند که نبرد پیش او سرنوشت ساز و مهمترین چالش پیش روی اوست.

📝 داستان هیرو : چقرمگی Warchief قنطورس و بقای افسانه ای هستند.بهترین مکان برای این تانک از یک قهرمان در مرکز رزمی، که در آن مهارت های دامنه خود را نزدیک و سرزندگی عظیم می تواند برای استفاده قرار داده می شود. سم پایکوبی Warchief می توانید هر دشمن نادان به اندازه کافی برای رفتن پا به پای با او را برای چند ثانیه حیاتی، به کار افتادن دادن Warchief و متحدان وقت خود را به آنها پایان کردن.Warchief همچنین می تواند تنها یک ضربه کشنده را در هزینه های برخی از زندگی خود را با لبه دو، اما با توجه به شکیبایی بزرگ خود، معاوضه بسیار بدتر برای هدف خود را از برای او. علاوه بر این ، مهارت بازگشت منفعل Warchief معاملات صدمه به حمله، و آوردن این جانور پایین گزاره دشوار و مخاطره آمیز در بهترین حالت.

با استعداد با بدن فوق العاده و شکیبایی رو به رشد، شجاعت Bradwarden تنها توسط اندازه قلب خود را با گروه مورد همسان شده است. پیشگویی به عنوان ناجی توسط وحی از قبیله خود، Bradwarden این نشانه رمز زندگی وفاداری از centaurs به نگهبان است. او نوسانات تبر خود را با نیروی عظیم، گاهی اوقات حتی صدمه زدن به خود در هنگام انجام این کار است.زمین trembles هر بار او انتقاد شدید سم او و رفلکس خود را غیر ممکن به پیش افتادن از، او را به این امکان را می دهد که درست بعد از مورد حمله تلافی. Bradwarden تصمیم سرنوشت خود را به انجام برسانند، و او می داند که نبرد آینده تبدیل خواهد شد، چالش نهایی خود است.

1 نظر
  1. ممد می گوید

    تقریبا گوگل ترنسلیت ریده😂😂😂😂😂😂😂😂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.