داستان hero های Dota2 هیرو Clockwerk

📢 داستان هیرو های دوتا2 :

📋 نام هیرو : Rattletrap, the Clockwerk

✊️ شعار هیرو : “A good offense is the best armor. Good armor is also good armor.”
📃 مقدمه : این هیرو یک هیرو Melee و Nuker هست که به واسته اسکیل های بسیار قدرتمندش حتی میتونه اخرای بازی یک کری مثل Legion رو داخل 1v1 پودر میکنه ! مخصوصا زمانی که با این هیرو Duel کنه! هیچی از Legion نمیمونه ! . با 6 خودش میتونه از فرار حریفاش جلوگیری کنه و یا میتونه شروع کننده خوبی باشه . با اسکیل 2 خودش میتونه زمان بیشتری در تیم فایت حضور داشته باشه و همچین میتونه با اسکیل 1 خودش حریف رو Mini Bash کنه .

محصول تکنولوژی تحقیقاتی سلاح گوبلینی در جنگ قدیم ، Clockwerk Goblin Rattletrapبه داخل انبار ها و ذخایر پرتاب می شده تا وفتی که Sentinel ها آن را پیدا و خنثی کنند. این گوبلین ها توانایی جنگی بالایی دارند. بدن آنها از انواع اسلحه های مختلف پوشیده شده است و می توانند انواع هدف های دور و نزدیک را از بین می برند. او می تواند خودش را به شکل قلاب در آورده و اهداف انفرادی را با دقت بسیار زیاد مورد اصابت قرار دهد.
📝داستان هیرو : Rattletrap از همان‌سرزمین های دورافتاده ای می آید که Sniper و Tinker از آن آمده‌اند، و همانند خیلی از مردم Keen، جثه ی نحیفش را با استفاده از ابزار و هوش خودش جبران کرده و پوشانده است.
از آنجا که Rattletrap نوه ی یک ساعت ساز بود، سال ها پیش از وقوع جنگ به کارآموزی این حرفه مشغول بود. جنگی‌ که از کوهستان ها شروع شد و موجب از بین رفتن چنین شغل های بی دردسر و بدون خشونتی در این دهکده های سنتی شد.
“حرفه ی جدید تو مبارزه ست.” این جمله آخر پدر رو به مرگش بود، درحالیکه دهکده ی اجدادشان در خاکستر و خرابه هایی که از آن دود بلند‌ می شد، می سوخت.
این طرز فکر یک ‌تاجر بیچاره ست که ابزارش رو سرزنش کنه، و Rattletrap کسی نبود که برای این چیز ها‌ بهانه بیاره. پس‌ از دفن کردن پدرش میان خرابه های دهکده، اون تصمیم ‌گرفت تا خودش رو به قوی ترین سلاح جنگی که هر دنیایی تا به حال به خود دیده، تبدیل کند.قول داد تا دیگر هیچوقت غافلگیرانه گرفتار نشود، و از استعداد های خودش استفاده کند تا لباسی مجهز به زره Clockwerk سرهم کند جوری که زره شوالیه های دیگر سرزمین ها در مقایسه با زره او مثل قوطی حلبی به نظر بیایند. حالا با این دم و دستگاه آماده است-جنگجویی کوچک اما‌ مرگبار که مهارت های به دام انداختن و نابودگریش به درجات نهایی بی نقصی رسیده است. این هنرپیشه ی مرگ، با مکانیسم های جنگ آوریش که کار دشمنان ناآماده را به سرعت تمام می کند، طلوعی نو را در این دوره ی جنگی به ارمغان آورده است.
What time is it?
Its Clockwerk time!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.