داستان hero های Dota2 هیرو EarthShaker

📢 داستان هیرو های دوتا2 :

📋 نام هیرو : Raigor Stonehoof, the Earthshaker

✊️ شعار هیرو : “There may be many earths, but there’s only one Earthshaker.”

📃 مقدمه : ین مبارز ، با نام Raigor StoneHoof (رایگور سم سنگی)ملقب به Earth Shaker(به معنی زمین لرزه) که در جبهه برادران سنتینل( Sentinel ) پیکار نموده.او یک نوع تاورن میباشد که سلاح عظیمی از تنه ی درختان در دست داشته و به دلیل وزن بسیار زیاد این سلاح کمر وی خم شده همینطور بسیار عصبانی میباشد و بسی بیرحم!

یک هیروی استرنج که میشه گفت تو 90% از مسابقات رسمی یا پیک یا بن میشه.دارا بودن لولهای بسیار عالی و تیمی و قابلیت دمیج زنی فوق العاده عالی باعث شده ارث شیکر تبدیل به یه هیروی بسیار محبوب بین پلیرها تبدیل بشه.این هیرو تنها هیرویی هست که قادره راه حرکت کردن رو ببنده و یه مسیر رو غیر قابل عبور کنه.
دارا بودن آلتیمیت بسیار قوی و تیمی باعث میشه وجود این هیرو در تیمتون واقعا یک موهبت باشه.همچنین این هیرو در رول خودش که ساپورت-گنکر هستش یه هیروی سفت به شمار میاد که اصلا به آیتم احتیاج نداره.
یک مسئله ی جالب راجب ارث شیکر اینه که اون تنها هیرویه دوتاست که دارای 3 لول disable هستش! البته قابل ذکره که بازی با این هیرو کار هر کسی نیست و مهم ترین مسئلش هم اینه که تمام لولهای اکتیوش با تاخیر زده میشن و شما باید با دقت و تجربه ی بالاتون بدونید که چه زمانی باید از لولهاتون استفاده کنید که بیشترین فایده رو تو درگیری ها داشته باشه.لازم به ذکره که این هیرو یه پلیر رفلکس بالا احتیاج داره

📝 داستان هیرو : Earthshaker روزی جزئی از زمین بود ولی الان آزادانه روی زمین راه می رود. او شخصی هست که مسئولیت خویش را دارد و کسی بر او نظارت نمیکند. او متوجه شد بر روی سنگ ها و صخره هایی که زیر آنها در خواب فرو رفته بود زندگی آزادانه ای در جریان است . او کنجکاو بزرگ شد و پرورش یافت. در طول یک بهمن و نابودی کوهی که وی در زیر آن قرار داشت او هم جا به جا شد . و پس از عبور وز اره ها و رودهای کم عمق سپس از میان خاک و قبار قدم بیرون نهاد . او خود را به صورت یک موجود فانی تغییر شکل داد و نام خود را raigor stoonhoof نهاد . او اکنون مانند تمام موجودات زنده نفس میکشد ، خون ریزی میکند و به همین دلیل میتواند بمیرد . اما روح او همچنان قسمتی از زمین است . او با خودش سلاحی را حمل میکند که قدرت زمین را در آن قرار داده است و هرگز آن را ترک نمیکند .زمانی که او به عالم ملکوت برگردد زمین از او به عنوان فرزند خویش میزبانی خواهد کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.