روز اول مسابقات The Summit 3

روز اول The Summit 3 با قدرت نمایی Vici Gaming به پایان رسید. Vici Gaming با برد های مقتدرانه خود ورود خود را به مرحله حذفی گارانتی کرد. این مسابقات به صورت لن در لس آنجلس برای جایزه $270,000 برگزار می شود. در روز اول سه بازی انجام شد که در پایین شرح این بازی ها را می بینید. 

 

بازی اول : VG در برابر Rave

این بازی ها در اصطلاح برای Vici Gaming خیلی ez بود و کل بازی ها زیر 48 دقیقه تمام شد و Vici به پیروزی 2-0 رسید.

 

گیم اول

 

gyro

 

پیک و بن ها 

 

game1-1

 

در بازی اول بعد از پیک Gyrocopter توسط VG یک پیک عجیب توسط Rave انجام شد آن هم پیک Phantom Lancer بود. در همین ابتدا Rave در پیک ها عقب افتاد و Vici با اجرای روش Shadow Demon و Mirana توانست بازی بسیار خوبی را در ابتدا نشان بدهد. بعد هم با بوجود آمدن فضای مناسب برای دیگران بازی به سرعت تمام شد.

 

نتایج آخر بازی 

 

g1

 

گیم دوم 

 

vg22-1

 

پیک و بن ها 

 

game1-2

 

گیم دوم از گیم اول هم برای Rave بدتر بود! Vici بسیار aggressive بازی می کرد و در تمام مپ به Rave فشار می آورد. ساپورت های تیم Rave جرأت حرکت از لاین خود را نداشتند زیرا به هر جا می رفتند سریع مورد حمله قرار می گرفتند! Vici در این بازی از روش Io+tiny هم استفاده کرد و بعد از 6 شدن io با هر آماده شدن Ulti به Rave هجوم می آورند به طوری که در دقیقه 13 تاور های سری سوم را می زدند و Rave هم فقط تماشاگر بود. در آخر نیز بازی در عرض 20 دقیقه به پایان رسید.

 

نتایج آخر بازی 

 

vg2

 

بازی دوم : Cloud9 در برابر Evil Geniuses 

به نظر می رسد Cloud9 با آمادگی به این مسابقات آمده و توانست EG را در دو بازی که یکی به مدت 17 دقیقه و دیگری به مدت 36 دقیقه 2-0 شکست دهد. با این برد این تیم در برابر Vici Gaming قرار خواهد گرفت.

 

گیم اول 

 

eg-c9-g1-screen

 

پیک و بن ها 

 

game2-1

 

در این بازی Cloud9 شبیه یک بازی All-Pick معمولی پیک کرد و EG بیشتر disable پیک کرد. FATA هم بسیار بازی خوبی را در mid انجام داد و با گرفتن Haste rune توانست یک Triple kill را ثبت کند و این ضعف پیک EG و نبود Stun را نشان میداد. Cloud9 بدون وقفه پیش رفت و بازی را در 17 دقیقه به پایان رساند.

 

نتایج آخر بازی 

 

eg-c9-g1-score2

 

گیم دوم 

 

g2233

 

پیک و بن ها 

 

game2-2

 

در بازی دوم Hard Carry های هر دو تیم فضای مناسب برای Farm داشتند. اما Cloud9 بهتر Last Hit میزد. تنها حمله EG در دقیقه 9 اتفاق افتاد جایی که با بازی زیبای Naga Siren تبدیل به یک Trade شد! ویدیوی این فایت :

 

در این بازی EG توانست Dragon Knight را کمی نگه دارد که این باعث شد Naga فارم کند و زیر 16 دقیقه Radiance خود را بیاورد که دوازدهمین Radiance سریع تاریخ است. با پوش هایی که naga می داد و فارم وحشتناک زیادی که داشت این بازی نیز در عرض 36 دقیقه به نفع Cloud9 به پایان رسید.

 

نتایج آخر بازی 

 

c9overeg

 

بازی سوم :  Could9 در برابر Vici Gaming 

Cloud9 و Vici که هر دو بازی های خود را برده بودند در نهایت در مقابل هم قرار گرفتند. بازی بسیار عجیبی شد و دو گیم بازی در عرض 34 دقیقه به پایان رسید! و Vici 2-0 تیم Could9 را شکت داد.

 

گیم اول 

 

nice1

 

پیک و بن ها 

game3-1

 

پیک های Vici عالی بود و با بودن Chen در سمت دیگر Bounty Hunter بسیار عالی می توانست جلوی فارم او را بگیرد. با وجود Leshrac به راحتی پوش می دادند همچنین Bh در ابتدای بازی فارم و XP خوبی نداشت که بعد ها با شرکت در چندین فایت جبران شد. Cloud9 در ابتدا سعی کرد روشان را بکشد اما Alchemist این اجازه را نداد و با پیوستن دوستانش توانستد 3 نفر از Cloud9 را بکشند و از همان جا پیشتازی Vici آغاز شد و با مدیریتی عالی بازی درعرض 20 دقیقه تمام شد.

 

نتایج آخر بازی 

 

Clipboard01

 

گیم دوم 

 

eesame

 

پیک و بن ها 

 

gam3-2

 

Vici در این بازی پایه پیک های خود را برروی Drow Ranger گذاشت و یک لاین سه نفری دورزن را در ابتدا تشکیل دادند و بسیار aggressive بودند جوری که Lone Druid تا دقیقه 3 هیچ کریپی نزده بود. دمیج وارده از Visage, Pugna و Rubick بسیار بالا بود و توانستند killهای خوبی را در لاین خود بگیرند. Axe هم در لاین پایین بسیار عالی بود جوری که در دقیقه 8 بلینک خود را آورد. با دزدیدن اسکیل خرس Lone Druid توسط Rubick و Axe توانستند پوش های سریع انجام دهند و در دقیقه 14 تیم Cloud9 کلمه “GG” را نوشت و بازی تمام شد. AdmiralBulldog در رابطه با این بازی گفت : بسیار ناراحت کننده است که در این سطح Lone Druid را ببینیم… 🙁

 

نتایج آخر بازی 

 

vggg

 

منبع : http://www.gosugamers.net/dota2

بدون نظر
  1. mamad می گوید

    اقا باید یه فکری برای این روش Io+tinyبکنن تقریبا تو اکثر مواقع جواب میده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.