Team Secret قهرمان Red Bull Battle Ground

مسابقات  Red Bull Battle Ground با برتری Team Secret در مقابل Invictus Gaming به پایان رسید.  بازی ها بسیار نزدیک و حساس بود 5 بازی انجام شد که نتیجه آن 3-2 به نفع Secret شد. 

 

بازی اول : برنده Team Secret

 

rb-finals-in-2

 

با بازی زیبای Secret و همکاری زیبای Visage و Drow این بازی به نفع آن ها تمام شد.

 

Capture

 

بازی دوم : برنده iG

 

rb-finals-in-3

 

در این بازی پیک ها جالب بود، Secret هیرو های پیک می کرد که اسکیل هایشان آرمور را کاهش می داد اما در آخر iG با کنترل بهتر بازی و گرفتن تیم فایت های زیاد توانست بازی را ببرد.

 

game 2

 

بازی سوم : برنده iG

 

ig-redbull

 

iG از استراتژی های قدیمی خود استفاده کرد و تصمیم به فشار و پوش با Brewmaster  و Warlock گرفت، در ابتدا خوب بودند اما بازی مدتی در دست Secret قرار گرفت در آخر با مبارزاتی که شد iG توانست بازی سوم را هم ببرد.

 

game3

 

بازی چهارم : برنده Secret 

 

rb-finals-in-5

 

بازی بسیار حساسی بود زیرا اگر iG می برد قهرمان می شد اما Arteezy این اجازه را نداد و با بازی زیبای خود نتیجه را تغییر داد و یک Rampage زیبا را در این مسابقات از خود به یادگار گذاشت.

 

game4

 

ویدیوی این Rampage :

 

 

بازی پنجم : برنده Secret

 

rb-finals-in-6

 

بازی به گیم پنجم کشید از آن چیزی که انتظار می رفت بسیار حساس تر و جالب تر شد! Secret از روش io+tiny که در اکثر مواقع جواب می دهد استفاده کرد. اگر چه ترکیب Ulti های iG بسیار مرگ بار است اما اجرای درست و بموقع آن ها شرط است. به هر حال iG که بسیار نزدیک به پیروزی بود شکست خورد و با نوشتن “good game” بازی به پایان رسید و Secret قهرمان شد.

 

game5

 

 

بدون نظر
  1. Amin می گوید

    مرسی واقعا کامل و با جزئیات بود

  2. Persian Gulf | DanTE می گوید

    arteezy رو عشق است ! دمش گرم ! دس خوش داداش کامل اخبار رو میرسونی ! هرجا هستی موفق باشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.