اختتامیه مسابقات پرشین گالف کاپ سری هشتم دوتا 2

همونطور که قولشو داده بودیم مسابقات PGC S8 با حسن ختامِ بازی تدارکاتی بین تیم های Vanguards و Slice N Dice به پایان خواهد رسید .
متاسفانه بعد نظر سنجی در کانال تلگرام با تیم فرندر مکاتبه کردیم که این تیم بدلیل حجم بالای مسابقات پیشروی خود , مسابقه دوستانه ی ما رو قبول نکردن و با تیم SnD که تیم خاورمیانه هست مسابقه رو ترتیب دادیم .

از پرشین گالف کاپ سری چهارم تصمیم گرفتیم که برای تیم‌ قهرمان مسابقاتمون یه بازی تدارکاتی برگزار کنیم .

سری چهارم مسابقات قهرمان تیم FRP بود که با تیم BPI ترکیه که هم اکنون بنام Bogazici  فعالیت میکند مسابقه ای برگزار کردیم که نتیجه ی آن دو بر  یک به نفع تیم FRP تمام شد
(لینک دوتا باف موجود نیست )

سری پنجم مسابقات تیم قدرتمند FRP قهرمان شد که با تیم XPC اون زمان یا Ad Finem جدید مسابقه ی تدارکاتی برگزار کردیم‌ که نتیجه ی اون دو بر صفر با درخشش SaSpartan به نفع تیم AD FINEM تمام شد .

لینک ‌دوتاباف :

https://www.dotabuff.com/matches/944459544

قهرمان پرشین گالف کاپ ششم تیم Scenarioبود که توانست با اقتدار قهرمان شود و‌ بازی اختتامیه بین تیم های SC و ELAB با بازیکن ‌GhGod برگزار گردید که تیم شایسته ی کشورمون تونست یک بر صفر حریفش رو شکست بده .


لینک دوتاباف :

https://www.dotabuff.com/matches/2094779418

قهرمان پرشین گالف کاپ سری هفتم نیز تیم FelmYst بود که با توجه به قهرمانی در مسابقات PGC S7 به مسابقات ACG که در خاورمیانه برگزار شد دعوت گردید که در بازی اول مقابل تیم ‌ELAB دو بر صفر نتیجه رو ‌واگذار کرد .
لینک ‌یوتیوب :

بازی اول
https://www.youtube.com/watch?v=Xphnf4vuq2w

بازی‌دوم
https://www.youtube.com/watch?v=qVYb9gJH-n8


اعضای تیم Slice N Dice :

اعصای تیم Vanguards :

1 نظر
  1. Mehran می گوید

    سلام ببخشید میشه منم توی مسابقات دوتا2 شرکت کنم؟ اعظای تیم هم ندارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.