ارسال سپر های Aegis به ایران

دیگر نگران از دست دادن Aegis of Champions و Baby Roshan خود نباشید.
با پا درمیانی فدراسیون ورزشهای الکترونیک آسیا مشکل شما برطرف خواهد شد.

اخیرا خریداران کتاب های The International 2017 که Level خود را به 1000 و 2000 رسانده بودند، ایمیلی را مبنی بر عدم ارسال آیتمهای Aegis of Champions و Baby Roshan توسط کمپانی Valve دریافت کردند.
این ایمیل با توضیحاتی همراه بود که در آن صراحتا اشاره شده است، هیچ کدام از آیتمهای فیزیکی مربوط به The International Battle pass 2017 برای خریدارانی که در کشور ایران سکونت دارند، ارسال نمی شود.

این موضوع که با ناراحتی طرفداران بازی Dota2 در ایران همراه بود، توسط مجموعه ی دوتا۲پرشین به دبیر کل فدراسیون ورزش های الکترونیک آسیا، آقای لقمان شاورانی انتقال داده شد.
بعد از بررسی انجام شده و کسب اطمینان از صحت این موضوع، جهت رفع این مشکل و جلوگیری از ضرر احتمالی خریداران دو آیتم فیزیکی مسابقات TI7، قرار بر این شد که با جمع آوری اطلاعات افرادی که Battle pass 2017 خود را به لول 1000 و 2000 رسانده اند، به مشکل آنها رسیدگی شود.

علاقه مندان به دریافت آیتم های فیزیکی خود می توانند با ارسال اطلاعات زیر به آیدی تلگرامی @CastersBOT جهت دریافت این موارد اقدام کنند.

1⃣ عکس کارت ملی و یا صفحه اول شناسنامه

2⃣ آدرس Account شما در استیم
بعنوان مثال : (http://steamcommunity.com/id/d2p)

3⃣ آدرس محل تحویل آیتم

4⃣ کد پستی

5⃣ شماره تماس

دقت داشته باشید که این اقدام توسط مسئولین مربوطه در ایران انجام می شود و سایت دوتا۲پرشین صرفا وظیفه جمع آوری اطلاعات را بر عهده دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.