ایران مدعی قهرمانی در خاورمیانه

چندی پیش مسابقاتی با نام Dubai Esports Championship را در بخش Live بازی Dota2 شاهد بودیم که در آن تیمهای خوب خاورمیانه به رقابت پرداختند. در این بین نام تیمهای ایرانی نیز می درخشید و به دلیل عدم پوشش خبری کافی سایتهای ایرانی در مورد این مسابقات شاید خیلی از طرفداران بازی در مهی از ابهامات و سوالات قرار گرفته باشند که در این پست به اتفاقات رخ داده در این مسابقات اشاره ای کوتاه خواهیم کرد.
شروع ثبت نام این مسابقات با خبری از طرف گروه ICG بود که با دو بخش آنلاین و آفلاین همراه بود و تیمها بایستی در زمان کوتاهی که وجود داشت در مسابقات ثبت نام می کردند و خود را برای رقابت بر سر دریافت جایگاه برتر برای صعود به مرحله ی بعدی آماده می کردند.
در زمان مشخص شده  تیم ها آمدگی خود را برای شرکت در این بازیها اعلام کردند که هشت تیم FRP, Felmyst, Scenario, Extraordinary Team, Infinite Light, Bounty Hunters, We 4re Together و Valiant Soldiers توانستند در بخش آنلاین مسابقات جایگاه برتر را کسب کرده و به مرحله ی آفلاین بازیها در تهران راه یابند.
بخش آفلاین نیز با برتری تیمهای FRP, Scenario, Felmyst و EX-T به پایان رسید و تیمهای برتر توانستند جواز شرکت در بخش Regional مسابقات Dubai Esports Championship را کسب کنند و برای رقابت 150.000 دلاری راهی میدان شوند.
در هفته ی گذشته نیز شما شاهد رقابت نمایندگان ایران در این سری بازیها بودید که در صورت پیگیر بودن حتما متوجه شده اید که تیمهای Felmyst، Scenario و FRP توانستند به مرحله نهایی بازیها که در استادیوم Duty Free Tennis دبی برگزار می شود راه یابند و در بزرگترین مسابقات خاورمیانه نماینده ی کشور ایران باشند.
مرحله ی اصلی این بازیها در 21-22 ماه میلادی جاری یعنی در یکم و دوم بهمن برگزار می شود و بازیهای مرحله ی اصلی مانند بخش Regional بر روی بلیت رسمی بازیها منتشر می شود.
با آرزوی موفقیت برای نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات، امیدواریم که اولین مسابقات Major بخش خاورمیانه بتواند در حدی باشد که کشورهای این منطقه در آینده ی نه چندان دور بتوانند جایگاهی ثابت را در مسابقاتی مانند TI بدست آورند.
در پایان لازم به ذکر است که مسابقات فوق توسط کمپانی Valve تایید و پشتیبانی شده است و بازیهای بخش منطقه ای به فرمتی که مسئولین این کمپانی درخواست داده اند برگزار شد و بخش نهایی آن نیز زیر نظر این گروه می باشد و Orbit نیز اسپانسر رسمی مسابقات است.

سایت رسمی مسابقات :

http://www.dubaiesports.com

4 نظرات
 1. amin می گوید

  سلام میشه بازی ها رو به صورت انلاین نگاه کرد یا نه؟ و اکر میشه تیکت میخواهد؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. دوتا 2 پرشین می گوید

   سلام میشه نگاه کرد و به صورت رایگان

 2. احمد می گوید

  ساعت و روز بازی ها کی هس؟

  1. دوتا 2 پرشین می گوید

   بازی های گروهی تموم شدن و بازی های حذفی اوایل بهمن هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.