بالاخره ترکیب نهایی Empire معلوم شد.

در روز های آخر نقل و انتقالات Empire ترکیب خود را کامل کرد اما این جا یک مشکل وجود دارد و اون این است که بازیکن پنجم این تیم برای major های پیش رو با تیم قبلی خود قرار داد امضا کرده است.

Team Empire تصمیم گرفت که شانسی به بازیکن های بااستعداد بدهد. چند هفته‌ی پیش بود که بازیکن چهارم خود(uBaH) را اعلام کردند و حالا بازیکن پنچمشان را یعنی Andrey ‘The_apathy’ ALeshkov و یک بازیکن ذخیره دیگر به نام Dmitryi ‘Ferrvian’ Rudnev را اعلام کردند.

این تیم درباره‌ همچنین می گوید:

ما نمی‌توانیم برای major های پیش رو The_apathy را در ترکیبمان داشته باشیم زیرا او قراردادی برای major های پیش رو را با تیم قبلیش aSpera امضا کرده است. طبق قوانین Valve بازیکنی که قراردادی با تیمی امضا کرده باشد، نمی تواند برای تیمی دیگر در major ها تا آخر اون فصل بازی کند.

این قانون فقط برای تورنمنت های major است، بنابراین در تورنمنت های دیگر The_apathy می تواند برای این تیم بازی کند. ما بهValve  اطلاع دادیم و این وضعیت را برایشان توضیح دادیم اما گفتند که قوانین برای همه یکسان است.

قوانین valve:

ایجاد تغییر در یک تیم باعث می شود که تیم شما نتواند دیگر دعوت مستقیم یا دعوتی به qualifiers بگیرد.این فقط مربوط به ایجاد تغییر در تیم است و جا به جایی بین بازیکن اصلی و ذخیره هیچ مانعی ندارد.  شاید تیم شما بتواند در open qualifiers شرکت کند.

ترکیب تیم Empire:

Roman ‘Resolut1on’ Fominok

Airat ‘Silent’ Gaziev

Ivan ‘uBaH’ Kapustin

Ilya ‘AlohaDance’ Korobkin

Andrei ‘The_apathy’ Aleshkov

(ذخیره)Dmitryi ‘Fervian’ Rudnev

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.