داستان Hero های DotA2 هیرو ElderTitan

📢 داستان هیرو های دوتا2 :

📋 نام هیرو : Elder Titan, the Worldsmith

✊️ شعار هیرو : “.The battle is joined, like the pieces of a broken world”

📃 مقدمه : الدر تایتان یک هیروی نزدیک زن Strength هست که همه اونو به با قابلیت های Nuke و Disable میشناسن . هیرویی که هم میتونه فایت رو شروع کنه هم تموم کنه . اسکیل دومش ( Astral Spirit ) اون رو به یکی از معدود هیرو های Initatior تبدیل میکنه که نیازی به بلینک ندارند!

از زمان های گذشته اجداد Tauren پیشگویی کرده بودند که Chieftain می آید ، قوی همچون جننگجویان افسانه ایی و عاقل همچون پیرترین شمن(shaman) . پس از سال های فراوان سردرگمی سرزمین مقدس که به دنبال عقل و دانش نیاکان خود بود ، Cairne Bloodhoofتوانست به عنوان قهرمانی که همه مدت ها منتظرش بودند بنمایاند. Cairne با خود روح اجدادش را داشت زمین از قدرت Chieftain و روح نیاکانش به لرزه در می آمد. هیچ سد و مانعی چه از جنس ماده و چه از جنس جادو جلو دار تبرزین او نیست. تبرزینی که از قدیم اجدادش به عنوان سلاح از آن استفاده می کردند. قدرت تبرش به حدی بود که انگار زمین را می توانست به دو نیم کند. به دنبال انتقام از حمله به سرزمینش Cairne خشمش را به Scourge نشان می دهد.

📝 داستان هیرو : شاید شما بپرسید “چگونه دنیا به این شکل در آمده است؟” “چرا از تمامی دنیاهایی که تا به حال به وجود آمده تنها این دنیا خصوصیات عجیب و غریب مختص به خود را که شامل کلکسیون مختلف و کاملا متفاوتی از موجودات،فرهنگ ها و افسانه ها را دارد؟”جواب این سوال ها فقط یک نجوا است ” به خاطر وجود تایتان ها”
این اجداد اصلی موجودات در این جهان در ابتدای آفرینش آن حضور داشتند-شاید بتوان گفت که این اجداد شاهد آفرینش جهان بودند، سپس همراه به جهان متولد شدند و بازتاب آفرینش جهان در گوش هایشان طنین انداز شد.با الهام از انرژی های اولیه این جهان، آن ها هیچ آرزویی به جز این که خود آفریننده باشند نداشتند.بنابراین آن ها مشغول به شکل دهی اجسام به شکل دلخواه خود : چکش زدن، گرم کردن، خم کردن و شکل دهی دوباره اجسام پرداختند.زمانی که مواد اولیه موجود دیگر چالشی برای آن ها محسوب نمی شد آن ها از ابزار خود بر روی جسم خود استفاده کردند و ذهن و روح خود را دوباره شکل دهی کردند و تبدیل به موجوداتی با استقامت بسیار بالا شدند.کمی نگذشت که واقعیت وجود جهان تبدیل به مواد اولیه برای شکل دهی جدید گشت.اما در برخی مواقع آن ها اشتباهاتی نیز مرتکب می شدند.در مواقعی که جاه طلبی بزرگی رخ می دهد اشتباهات غیر قابل اجتناب می باشند
شخصی که ما به عنوان تایتان پیر می شناسیم یک مبتکر بزرگ است که درباره نحوه آفرینش جهان تحقیق می کرد.در هنگام آزمایش کردن توانایی های خود، او چیزی را تکه تکه کرد که هرگز نتوانست آن را تعمیر کند و باید آن را دور می انداخت.او به جهان خود یعنی همان روح تکه تکه شده خود سقوط کرد.در آنجا او در میان سرزمین های از هم گسیخته و ناهموار در کنار بقایایی از مواد اولیه که در هنگام ساخت جهان ابتدایی در جایی نامعلوم گم شده بودند زندگی می کند.و به این خاطر است که دنیایی که ما می شناسیم تداعی کننده یک جزیره دورافتاده با ساکنینی که از کشتی شکسته جان سالم بدر بردند و سال ها است که به فراموشی سپرده شده می باشد. همه این جزیره را فراموش کرده اند اما فقط یک نفر خود را سرزنش می کند.او زمان خود را تا ابد صرف پیدا کردن راهی برای تعمیر این جهان می کند که شاید او دوباره به بخشی از روح از هم گسیخته خود ملحق شود تا شاید ما و این جهان دوباره به شکل اولیه خود در بیاییم.این شخصی است که ما آن را به عنوان تایتان پیر می شناسیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.