داستان hero های dota2 هیرو Rubick

‌‌📋 نام هیرو :
Rubick, the Grand Magus

✊️ شعار هیرو :
No sorcery lies beyond my grasp
📝 داستان هیرو:
هر ساحری می تواند یک یا دو جادو استفاده کند و یا می تواند مدت طولانی مطالعه کند و یک جادوگر شود اما کسی که بیشترین توانایی را دارد می تواند به جادوگر اعظم تبدیل شود
با اینکه در حال حاضر او دوئلیست معروف در جهان جادوگری است ، این تصور نمی رفت که rubick یک جادوگر اعظم باشد تا اینکه در هفت موقعیت گوناگون ترور شدن قرار گرفت.او دوازده نفر از محاجمین را از بالکن به پایین انداخت و به آن ها نشان داد که چقدر قصد گرفتن جان او اقدامی احمقانه بود.در جتیی وقفه با انگشت شصت با دست آتشین او می توانست حس خوبی برای او داشته باشد کاملا برای او قابل پیشبینی شده بود. او به دنبال مبارزه بهتری بود بنابراین ماسک مبارزه خود را پوشید و کاری را انجام داد که هر جادوگری برای ارتفای رنک خود انجام می داد.او اعلام کرد که قصد کشتن یک جادوگر را دارد.
Rubick به سرعت فهمید که این اعلان به منزله کشتن همه جادوگران است و جادوگران همگی به او حمله کردند.هر یک از جادوهای دشمنان مانند جریان انرژی غیر قابل کنترل بود و هر حمله برای کشتن او زده می شد اما در اینجا آنها با چیزی مواجه شدند که انتظارش را نداشتند.rubick جادوهای آنها را علیه خودشان استفاده کرد. در طوفان جادو ها rubick شروع به خندیدن می کرد و به دقت جادوها را یکی پس از دیگری به سمت آنها روانه می کرد.اتهامات خیانت بین محاجمین بالا گرفت و هر یک دیگری را متهم می کرد که از جادو بر علیه او استفاده کرده است.
بعد از اینکه نبرد رو به پایان رسید محاجمین زخمی یا مرده بودند.اما rubick روی پای خود ایستاده بود. خسته ولی با حس رضایت از این نبرد.هیچ کس طاقت و جرات بحث درباره لقب جادوگر اعظم به او را دیگر نداشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.