Black، Net و Chrissy به Mushi و Ohaiyo ملحق می شوند.

شایعاتی درباره‌ی پیوستن Dominik ‘Black’ Reitmeier به Fnatic بود که الان تائید شده‌اند و امروز خبری درباره‌ی ترکیب جدید تیم Fnatic منتشر شد.

ترکیب جدید این تیم از سه بازیکن مالزیایی، یک بازیکن از فیلیپین و یک نفر از اروپا تشکیل شده است. بازیکنان اضافه شده به این تیم عبارتند از:

  1. Wai Pern ‘Net’ Lim
  2. Djardel Jicko ‘Chrissy/DJ’ Mampusti
  3. Dominik ‘Black’ Reitmeier

Net از دوستان نزدیک Mushi و Ohaiyo است و با آن‌ها قبلا بازی کرده است، Chrissy/DJ (همون Rave سابق) در جنوب شرقی آسیا مشهور است در صورتی که Black اولین تجربه او در این منطقه است.Fnaticp

Black در این باره می‌گوید:

من خیلی خوشحالم که بخشی از این تیم باشم، چیزهای خوبی درباره‌ی این سازمان شنیدم و امیدوارم یک همکاری خوبی داشته باشیم.همچنین اولین بارم است که جنوب شرقی آسیا بازی می‌کنم. Mushi و Ohaiyo دوست‌های خوب من برای مدت طولانی بودند، به همین خاطر این تصمیم رو برای من آسون تر کرد وقتی که ازم پرسیدن که به تیم ملحق شم.

Mushi در این باره می‌گوید:

بعد از صحبت‌های زیادی که با Ohaiyo کردیم، خوشحالیم که Net، Chrissy و Black رو در تیممون می‌بینیم. من احساس می‌کنم که واقعا خوش شانس هستم که برای این سازمان بازی میکنم، ما قادر هستیم که با بازیکنان بیرون از مالزی نیز بازی کنیم. بازیکنانی که ما داریم، همه با تجربه هستند و من از ترکیب جدید راضی هستم. امیدوارم که یک نمایش خوب رو به شما نشان بدیم.

 

ترکیب تیم Fnatic:

 

Chai ‘Mushi’ Yee Fung

Chong Xin ‘Ohaiyo’ Khoo

 Wai Pern ‘Net’ Lim

Djardel Jicko ‘Chrissy/DJ’ Mampusti

Dominik ‘Black’ Reitmeier

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.