جایزه اینترنشنال 16 میلیون دلار را رد کرد!

با پشتیبانی باور نکردنی و تاریخی طرفداران و جامعه دوتا 2، جایزه International 2015 میزان 16 میلیون دلار را رد کرد.

 

در طی 72 روز، جامعه و طرفداران دوتا 2 با خرید Compendium، پوینت و جعبه Collector’s Caches توانستند جایزه را به میزان $14,400,000 افزایش دهند. این اطلاعات حاکی بر این است که جایزه پایه مسابقات که توسط Valve تدارک دیده شده بود و به میزان  $1,600,000 بود، افزایش 900% یافته است.

 

بعد از منتشر شدن جعبه سوم که برای آن همه انتظار زیادی کشیدند، جایزه مسابقات تکانی به خود داد. این جعبه زیبای Compendium، روزانه 70 هزار تا 80 هزار شخص را تشویق کرد تا بوک را بخرند و جایزه تنها در یک روز در حدود دویست هزار دلار افزایش یافت.

 

Mt7E3V0

 

 

با توجه به این که اکنون دیگر جایزه ای برای باز کردن با افزایش جایزه باقی نمانده است، جامعه دوتا 2 هم اکنون نیز بیمه کرده است که این بزرگترین رویداد در بازی های رایانه است. فقط 19 روز باقی مانده است تا 16 تیم بر سر این 16 میلیون دلار رقابت کنند.

4 نظرات
 1. mohammadpcg می گوید

  ممنون امین

 2. BiG BaNg می گوید

  حاجی درس و زندگی رو ول کنیم بریم تو کار دوتا2 به قران سود داره :fant:

 3. iM-NeverMOre می گوید

  سود داره ولی نه برا ما اینجا کشوریه که برای 20 تا پایین اومدن پینگ یه بازار راه انداختن که اونم هیچ وقت درست نبوده واقعا برا این کشور متهسفم ممنون از سایت خوبتون راستی جرا دمو نمیذارین :rage: :rage: :(( :((

  1. ادمین می گوید

   دموها در صفحه آپارات سایت موجود می باشد که می توانید با مراجعه کردن به این آدرس تمامی موارد را مشاهده نمایید : http://www.aparat.com/dota2persian

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.