جعبه ایمورتال دوم منتشر شد

آپدیت را در پست قبلی تحلیل کردیم، در این پست می خواهیم پیش نمایش ایمورتال های جدید و ترجمه خبر وبلاگ رسمی را به اطلاع شما برسانیم. 

 

جعبه ایمورتال دوم منتشر شد و آیتم های جذابی را برای دارندگان بوک به ارمغان آورد. این جعبه شامل آیتم هایی برای Anti-Mage, Disruptor, Faceless Void, Leshrac, Shadow Fiend, Sven, و Tinker است. لول کتاب خود را بالا ببرید تا ویترین خود را تکمیل کنید!

 

courier

 

دارندگان بوک همچنین  Wyvern Hatchling courier را نیز به دست آوردند. شما می توانید با افزایش لول خود چهره های جدیدی به آن بدهید. در لول 25 شکل آتشین آن و در لول 200 شکل طلایی آن باز می شود.

 

همچنین بهتر است بدانید که سیستم جدید دراپی را برای مسابقات TI5 تدارک دیده ایم. تا علاوه بر آیتم های معمولی، effigy هم دراپ شود. جنس effigy ها شانسی خواهد بود و حتی امکان دارد که طلایی هم باشند.

 

تماشاگرانی که به طور زنده در حال تماشا هستند شانس دریافت سکه، Charm سکه و پوینت را دارند. علاوه بر این هر شخص دارنده بوک  حتی اگر بازی ها را تماشا هم نکند شانس به دست آوردن effigy در پایان هر بازی TI5 را دارد. هر چقدر لول کتاب شما بالاتر باشد آن قدر شما در بدست آوردن Effigy ها زیاد است!

 

پیش نمایشی از ایمورتال های جدید : 

 

آیتم Tinker

 

 

آیتم Leshrac

 

 

آیتم Sven

 

 

آیتم Faceless Void

 

 

آیتم Disruptor

 

 

آیتم Antimage

 

 

آیتم Shadow Fiend | دراپ نادر

 

آیتم Antimage شکل طلایی | دراپ بسیار نادر

 

بدون نظر
 1. mamad می گوید

  فقط ایمورتال تینکر خوبه
  بقیه اصلا کیفیت لازم رو ندارن

 2. 3ma18 می گوید

  چرتتتتتتوو پررررررتتت

 3. mohammadpcg می گوید

  واقعا کارت خوبه داش rage 🙂

 4. Four می گوید

  عالی مثل همیشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.