Secret Shop و Pubstomps در اینترنشنال !

دیروز خبری در وبلاگ رسمی دوتا 2 منتشر شد. در این خبر توضیحاتی در مورد Secret Shop که در آن ابزار دکوری و لوکس مربوط به دوتا 2 به فروش می رود و همچنین در مورد Pubstomps، توضیحاتی داده شد. در ابتدا ترجمه کامل خبر را قرار داده ایم و سپس توضیحاتی از Secret Shop و Pubstomps را در ادامه مشاهده می کنید. 

 

اگر شما امسال به اینترنشنال می روید، خوشحال می شویم که بگوییم تمام کالاهای موجود در Secret Shop اینترنشنال را می توانید پیش خرید کنید، و خرید های خود را در سالن Key Arena تحویل بگیرید. می توانید تمام کاتالوگ های موجود را در  WeLoveFine ببینید و پیش فروش از تاریخ 25 تیر ماه آغاز می شود. تحویل سفارش ها از تاریخ 9 مرداد میسر خواهد شد. اگر در این مدت خرید نکنید می توانید بعد از اینترنشنال نیز آیتم های موجود را سفارش دهید.

 

هیچ چیزی مانند آن نمی شود که یک بازی دوتای حرفه ای را با جمعی از دوستان مشتاق، دید. می دانیم که همه نمی توانند به Key Arena بیایند و بازی ها را به صورت زنده ببینند، ما یک چیز فوق العاده برای شما داریم : اونت های محلی در منطقه های شما. ثبت نام برای Pubstomps های امسال اینترنشنال باز است. به سایت  Pubstomps سری بزنید تا بتوانید اونت خود را ثبت کنید و یا لاگ این شوید و به یکی از اونت های موجود در اطراف خودتان بپیوندید سپس با طرفداران تیم خود بازی را تماشا کنید.

 

در این میان، فراموش نکنید تا به فیلم های کوتاه مورد علاقه خود در  Dota 2 Short Film Contest رأی بدهید. بخش رأی دهی در تاریخ 26 تیر به اتمام می رسد.


Secret Shop

 

همانند سال قبل در محل بازی های اینترنشنال ابزار دکوری و هنری دوتا 2 به فروش می رسد. همراه با این آیتم ها، آیتم هایی در داخل بازی هم به شما داده می شود. در زیر برخی از این محصولات و قیمت آن ها را مشاهده می کنیم.

 

مجسمه های کوچک هیرو ها 

 

قیمت هر کدام از این مجسمه های کوچک 100 هزار تومان می باشد.

 

DemiHeroes1_6-5-1200x0

 

جاسوئیچی های دوتا 2 

 

تمام این آیتم ها در یک جعبه می باشد.

 

Micro-Plush_6-5g-1200x0

 

عروسک ها و آویزه ها

 

UrsaPlush_7-8-1200x0

 

دکوری زیبا برای اتاق و محل کار خود! این عروسک نور هم می دهد و 3 عدد باتری می خورد.

 

Cuddlehero-Puck_7-8-580x580

 

 

عروسک زیبای Alchemist!

Alchemist-Plush_6-5-1200x0

 

 

گیره های کوچک هیرو ها

 

شامل 3 پک می باشد که قیمت آن ها حدود 150 هزار تومان می باشد و 2 آیتم داخل بازی هم دارد و این گیره ها به صورت مجازی به اکانت شما هم وارد می شود.

 

pinfeaturelayout_7_5_EDITc-1200x0

 

 

لباس های دوتا 2 برای پسر ها و دختر ها 

 

این لباس ها در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند و قیمت آن ها چیزی در حدود 170 هزار تومان است.

 

FE_Ti5_Womens-7-13_eaeaea-1600x400

 

 

NEW-MENS-BANNER-191919-1600x400

 

 

برخی از لوازم جانبی 

 

کلاه با قیمت حدود 70 هزار تومان.

 

Ti5_foldover-7-8-580x580

 

 

Ti5_Accessories_-7-8-580x580

 

 

گردنبند Tango

 

Ti5_Accessories_-7-8-03-1200x0

 

و دیگر لوازمی مانند Mousepad، لیوان، کیبورد و …. با طرح های دوتا 2 به فروش خواهد رسید. برای هر 50 دلار خرید یک پک Emoticharms نیز داده خواهد شد همانند شکلک های موجود در بازی.


Pubstomps چیست ؟

 

pubstop,

 

همه نمی توانند به سالن Key Arena بروند و در آن جا به طور زنده بازی را تماشا کنند و همه ما می دانیم که تماشای چنین بازی های زیبا با طرفداران دوتا 2 و دوستان خود چقدر می تواند لذت بخش باشد. به همین دلیل Valve سیستمی را طراحی کرده تا برخی از افردا در آن به عنوان Host عمل کنند و با دادن آدرس و برنامه های موجود، اونت محلی خود را معرفی کنند. ما نیز می توانیم یا Host باشیم و یا در اونت های نزدیک محل زندگی خود ثبت نام کنیم و با دوستان خود با هیجان و صرفی نوشیدنی و خوراکی های مختلف بازی را تماشا کنیم. در طول اینترنشنال عکس های از این اونت ها نیز ارسال می شود تا بزرگترین آن انتخاب شود. لینک صفحه ثبت نام.

 

4 نظرات
 1. BiBaK_HHH می گوید

  فک کنم برا خریدن اینا از ایران خیلی باس صبر کنیم . آره ؟! :((

 2. احمد می گوید

  جه كرونن ارزش خريد ندارن

  1. Th3_uN1Qu3 می گوید

   برای ما گرون هستند
   دلار 3 هزارتومن

 3. جواد می گوید

  آره باو ما از این پولا نداری شاید جا سوئیچی حالا گرفتم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.