Valve دلایل محدودیت 7 روزه را توضیح می دهد

همه ی کاربران استیم مخصوصا ایرانی ها از محدودیت 7 روزه آیتم ها رنج می برند امروز خبری در PC gamer در مورد توضیحات Valve در این مورد منتشر شد : 

 

گیفت کردن آیتم ها می تواند خطرناک تر از چیزی باشد که فکرش را می کنید، از محدودیت زمانی و منطقه ای که به کار آمد باید تشکر کرد. امروز Valve دلایل خاصی را برای ایجاد محدودیت 7 روزه گیفت و مبادله اعلام کرد که بیشتر مربوط به Compendium امسال می باشد اما به طور کل توضیحات عمومی می باشد. 

 

ممکن است شما دیروز Compendium را خریده باشید و بگویید چرا من نمی توانم آن را بلافاصله گیفت کنم ؟ سوال شما را DanielJ یکی از کارکنان Valve پاسخ می دهد : 

 

” ما از این محدودیت ها هم اندازه شما متنفر هستیم. ما فکر کردیم بهتر است دلایل کار خود را بگوییم تا شما دیدی متفاوت به قضیه و کلاه برداری ها داشته باشید. ما در این پست در مورد گیفت کردن Compendium صحبت می کنیم اما به طور کلی تمام آیتم ها را شامل می شود. 

 

” مشکل اینجاست : خلافکار ها Compendium را با کارت های اعتباری دزدی می خرند، و بعد آن را به قیمت کمتر به دیگر بازیکن ها می فروشند. ممکن است روز ها طول بکشد تا بفهمیم با کارت دزدی خرید شده است، و یک آیتم تقلبی به محیط بازی افزوده شده است. ما نمی توانیم به صورت تأثیر گزار افراد متقلب را مجازات کنیم، چون آن ها را در حقیقت ردیابی نمی شود کرد و دزدی و کلاه برداری را در اکانت های دیگری انجام می دهند و علاوه بر آن فروشگاه های دیگر آیتم، مردم را در حالت ریسک برای از دست دادن آیتم ها و اکانت خود قرار می دهند.

 

” زمانی که این کار ها در سال 2013 شروع شد، دیدیم که کلاه برداران در حال وارد کردن ضربه های سنگینی هستند و جامعه هم به میزانی که یک سری قوانین محدود کننده کلی را وضع کنیم آماده نیست. متأسفانه، مانند تمام اسکم ها، کار های کلاه برداری و خرید از کارت ها اعتباری دزدی و دلالی افزایش یافت. دلیلی که باعث شد کلاه برداری ها بالا برود این بود که روز ها طول می کشید ردیابی شوند. در سال 2014، آمار Compendium هایی که مشخص شد از طریق کلاه برداری و دلالی آمده اند و اسکم ها و دزدی اکانت هایی که مردم گزارش کردند بسیار افزایش یافت. علاوه بر این ها، کلاه برداری از طریق کارت اعتباری مشکل بزرگی برای ما است، زیرا اگر آمار کلاه برداری بالا برود به ما اجازه قبول کارت اعتباری داده نمی شود.

 

” بنابراین، ما محدودیت زمانی را اضافه کردیم، تا میزان آسیب دهی کلاه برداران را تشخیص بدهد و محدود کند. ما می دانیم که این محدودیت برروی فروش ما نیز تأثیر منفی دارد، چون برای مثال خرید یک هدیه برای دوستتان خیلی سخت خواهد شد. ما از انجام آن متنفریم، اما هیچ راه کار مناسب دیگری را پیدا نکردیم. ما به طور دائم در حال جستجوی راه های مناسب تری برای حل این موضوع هستیم، زیرا می خواهیم بدون صدمه زدن به کاربران شریف جلوی کلاه برداران را بگیریم” 

 

 

1 نظر
  1. DiveToDie می گوید

    به نظر من کارشون لازم بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.